فروشگاه نداي‌سبز كتاب

فروشگاه نداي‌سبز كتاب

   ورود به سايت سبد خريد (0)

خريد كالا و نحوه پرداخت آن

 

 

 

چگونه خريد خود را انجام دهم؟

براي آشنايي با نحوه خريد كالا، به راهنماي فروشگاه مراجعه كرده و قسمت راهنماي خريد را مطالعه نماييد.

 

نحوه خريد كالاهاي دوره‌اي چيست؟

براي خريد كالاهاي دوره‌اي كافي است يك عنوان از آن را به سبد خريد اضافه كنيد بقيه عناوين به همراه آن اضافه مي‌شود.

 

سفارشم ثبت نشده اما پول از حسابم كسر شده است.

  • نحوه كار سايت به اين‌صورت است كه چنانچه خريد شما موفق باشد فاكتور براي شما توسط اي‌ميل ارسال مي‌شود و همچنين ما مطلع مي‌شويم كه شما خريدي انجام داده‌ايد و براي شما كالاي مربوطه را ارسال كنيم.
  • چنان‌چه در پروسه خريد هر اشكالي پيش بيايد و به انتهاي كار نرسد حتي اگر پول از حساب شما كسر شود و خريد موفقيت‌آميز نباشد فاكتور براي شما ارسال نخواهد شد و مبلغ مورد نظر از چند ساعت تا حداكثر 10 روز كاري به حساب شما برگشت داده مي‌شود.
  • چنان‌چه بعد از 10 روز كاري پول به حساب شما برگشت داده نشود لطفا فرم مربوطه را پر كرده تا پيگيري‌هاي لازم انجام شود.

 جهت تكميل فرم پيگيري كسر از حساب كليك نماييد تا پس از ورود يا ثبت‌نام در سايت جيحون فرم مربوطه را پر كنيد.

 

در حين خريد از سايت،‌ مبلغ فاكتور دو بار از حسابم كسر شده است.

مبلغ مورد نظر طي مدت چند ساعت تا حداكثر 10 روز كاري به حساب شما برگشت داده خواهد شد. چنان‌چه بعد از 10 روز كاري پول به حساب شما برگشت داده نشود لطفا فرم مربوطه را پر كرده تا پيگيري‌هاي لازم انجام شود.

 جهت تكميل فرم پيگيري كسر از حساب كليك نماييد تا پس از ورود يا ثبت‌نام در سايت جيحون فرم مربوطه را پر كنيد.

 

كتاب خريده‌ام اما بعد از يك هفته هنوز آن را دريافت نكرد‌ه‌ام.

نحوه كار سايت بدين صورت است كه چنان‌چه خريد شما موفق باشد فاكتور براي شما توسط اي‌ميل ارسال مي‌شود. بنابراين پس از ثبت سفارش ابتدا در قسمت بايگاني كاربر خود در سايت فاكتورهاي خريد را بررسي نموده و از صدور فاكتور مربوطه اطمينان حاصل نماييد. چنان‌چه فاكتوري براي شما ارسال نشده باشد به اين معني است كه خريد شما ثبت نشده است. اما چنان‌چه پول از حساب شما كسر شده باشد مبلغ مورد نظر از چند ساعت تا حداكثر 10 روز كاري به حساب شما برگشت داده خواهد شد. چنان‌چه بعد از 10 روز كاري پول به حساب شما برگشت داده نشود لطفا فرم مربوطه را پر كرده تا پيگيري‌هاي لازم انجام شود.

 جهت تكميل فرم پيگيري كسر از حساب كليك نماييد تا پس از ورود يا ثبت‌نام در سايت جيحون فرم مربوطه را پر كنيد.

 

شماره كارت اعتباري سايت جيحون چيست؟ آيا وارد كردن شماره كارت اعتباري براي خريد از سايت الزامي است؟

وارد كردن شماره كارت اعتباري سايت جيحون براي انجام مراحل خريد ضروري نيست و بدون وارد كردن آن مي‌توانيد مراحل خريد خود را كامل كنيد.

 

چگونه كد رهگيري دريافت كنم؟ كد رهگيري به چه دردي مي‌خورد؟

براي مشاهده كد رهگيري در سايت لطفا در صفحه اول به قسمت كاربر من، سوابق خريد مراجعه كنيد. با ثبت كد رهگيري در سايت پست مي‌توانيد در جريان مراحل ارسال آن قرار گيريد.

 

آيا امكان خريد از سايت در صورت نداشتن رمز اينترنتي وجود دارد؟

هنگام خريد آنلاين از سايت جيحون بايد رمز اينترنتي كارت اعتباري داشته باشيد. در غير اين‌صورت مي‌توانيد با شماره 66404532 كتاب‌فروشي جيحون تماس بگيريد، تا شما را براي نحوه خريد و ارسال آن راهنمايي كنند.

 

كارت تخفيف سايت جيحون چيست؟

در آينده امكان تخفيف در سايت جيحون راه‌اندازي مي‌شود كه تمهيداتي هم براي آن ديده شده است. تخفيف در سايت تركيبي از سقف خريد و انتخاب نوع كالا است كه به صورت اتوماتيك روي فاكتور مشتريان در نظر گرفته خواهد شد.

 

در هنگام سفارش كتاب، سايت به صورت خودكار دو يا چند جلد از كتاب را به سبد خريد وارد مي‌كند.

كالاهاي دوره‌اي كالاهايي هستند كه امكان خريد يك عنوان از آن‌ها به تنهايي وجود ندارد و در صورتي‌كه مشتري يك عنوان از آن‌ها را سفارش بدهد سايت به صورت خودكار ديگر جلدهاي كتاب را هم به سبد خريد اضافه خواهد كرد.

 

به صورت ايميل به بنده اطلاع داده شده است كه سفارشم تهيه شده است، اما هم‌چنان گزينه اضافه به سبد خريد وجود ندارد.

ابتدا مطمئن شويد كه مشخصات كتاب درخواستي را به شكل صحيح وارد كرده‌ايد. چنان‌چه كتاب درخواستي موجود نمي‌باشد اين امكان وجود دارد كه يك نفر زودتر از شما اقدام به خريد آن كرده است.

 


لازم به ذكر است چنان‌چه سوال شما در هيچ‌كدام از طبقه‌بندي‌ها و سوالات مطرح شده نباشد، لطفا نسبت به ارسال مشكل خود از طريق پر كردن فرم مربوطه در قسمت تماس با ما، اقدام نماييد. در صورت ارسال سوال تكراري، به صورت خودكار پاسخي به شما داد نمي‌شود.