فروشگاه نداي‌سبز كتاب

فروشگاه نداي‌سبز كتاب

   ورود به سايت سبد خريد (0)

نحوه صحيح جستجوي كتاب

 

 

 

كتابي را مي‌خواهم كه در سايت موجود نيست:

در ابتدا مطمئن شويد كه اطلاعات كتاب (نام، نويسنده، مترجم و...) را درست جستجو كرده‌ايد. لازم به ذكر است وارد كردن نام كتاب به طور كامل در قسمت جستجو الزامي نبوده و مي‌توانيد قسمتي از آن را وارد كنيد. هم‌چنين مي‌توانيد يكي از اطلاعات (نام،‌ نويسنده، مترجم و ...) را وارد كرده و بر اساس آن جستجو را انجام دهيد.
چنان‌چه اطلاعات كتاب در سايت بوده، اما موجودي ندارد، در اين حالت لطفا سفارش خود را ثبت نماييد. بدين‌صورت زماني‌كه ناشر كتاب را مجددا چاپ نمايد، سفارش شما ثبت شده و با ارسال ايميل به شما اطلاع داده مي‌شود تا نسبت به خريد كتاب مورد نظر اقدام نماييد.

 

برخي از كالاها در سايت جيحون قابل خريد نيستند.

اين كالاها در سايت در موقعيت غيرقابل سفارش مي‌باشد. كالاهاي غيرقابل سفارش به كالاهاي اطلاق مي‌شود كه بنا به دلايلي موجود نيست مثلا چاپ كالا تمام شده است و... براي آشنايي بيشتر با موقعيت كالاها در سايت مي‌توانيد به قسمت راهنماي فروشگاه مراجعه كنيد. موقعيت هر كالا در سايت مشخص شده است (اضافه به سبد خريد، سفارش، غيرقابل سفارش) هر زمان كالا در موقعيت اضافه به سبد خريد بود مي‌توانيد خريد خود را انجام بدهيد.

 

به دليل نداشتن موجودي كتاب، سفارشم معلق مانده است.

متاسفانه كتاب هنوز تجديد چاپ نشده است. در صورت تمايل مي‌توانيد كتاب ديگري جايگزين كنيد تا براي شما ارسال شود.

 

چگونه يك كتاب را در سايت جستجو كنم؟

براي جستجوي كتاب و خريد آن به راهنماي فروشگاه مراجعه كرده و قسمت راهنماي خريد را مطالعه نماييد.

 


لازم به ذكر است چنان‌چه سوال شما در هيچ‌كدام از طبقه‌بندي‌ها و سوالات مطرح شده نباشد، لطفا نسبت به ارسال مشكل خود از طريق پر كردن فرم مربوطه در قسمت تماس با ما، اقدام نماييد. در صورت ارسال سوال تكراري، به صورت خودكار پاسخي به شما داد نمي‌شود.